Witają Was Anna i Ryszard, rowerowi pasjonaci z Wypożyczalni Rowerów i Riksz "Ryś"  w Zwierzyńcu 

Od 22 lat wypożyczamy dla Was rowery! Bardzo się cieszymy, że mogliśmy przez te wszystkie lata dostarczyć tyle rowerowej frajdy turystom przybywającym na Roztocze. Wiemy co robimy i ciągle się rozwijamy – specjalnie dla Was! 

W ciągu ostatnich dwóch lat wyposażyliśmy się w nowe, wygodne rowery polskiej marki Romet, widzimy, że je uwielbiacie! Mamy jednak nadal naszą kolekcję klimatycznych i stylowych rowerów takch jak przedwojenny tandem, damki holenderki i inne wspaniałe pojazdy z duszą i historią. 

WYPOŻYCZALNIA

„Ryś” to największa i najdłużej działająca wypożyczalnia rowerów w regionie, co roku wracają do nas dziesiątki zadowolonych klientów.

Działamy inaczej niż wszystkie wypożyczalnie:

  • Pracujemy z pasją, u nas oprócz wypożyczenia roweru możesz przysiąść i odpocząć przy szumie rzeczki, albo wdać się w ciekawą rozmowę o lokalnym życiu, a nawet o filozofii!
  • Mamy najlepiej zaopatrzoną wypożyczalnię, z wieloma fotelikami dla dzieci, przyczepkami, posiadamy TANDEMY i rowery trójkołowe oraz hulajnogi. No i RIKSZE!
  • Oferujemy porady i pogawędki o szlakach, mamy mapki tras rowerowych
  • Posiadamy super-wygodne siodełka, cenione zwłaszcza przez okazjonalnych cyklistów!
  • Serwisujemy rowery na bieżąco, a w razie awarii jedziemy do klienta w trasę (jesteśmy jedyną wypożyczalnią w Zwierzyńcu, która oferuje taki serwis!)
  • Od ponad 22 lat na zwierzynieckim rynku – „Ryś” to wypożyczalnia rowerów i riksz z tradycjami…!